Doi bărbați au fost răniți după ce au ieșit cu mașina de pe drum între Iohanisfeld și Foeni

Radu Constantinescu · Timiș Expres

ro Un accident rutier s-a produs miercuri seara în zona dintre Iohanisfeld și Foeni, în județul Timiș, în jurul orei 19:55.

Potrivit ISU Timiș, șoferul a pierdut controlul asupra direcției de deplasare, iar autoturismul a ieșit de pe șosea, ajungând într-un canal de colectare a apei.

La fața locului au intervenit pompierii de la Detașamentul 2 Timișoara și două echipaje de ambulanță.

În mașină se aflau doi bărbați, ambii suferind multiple răni.

Aceștia au fost transportați conștienți la spital pentru investigații suplimentare.

Citește articolul complet pe Timiș Expres

Deschide articolul →